produkcja audiobookow i sluchowisk

Produkcja i nagrywanie audiobooków

Produkcje oryginalne

Tworzymy autorskie produkcje oparte o nasze oryginalne scenariusze. Obecnie pracujemy nad kilkoma projektami, gdzie wiodącym nadal jest podcast Łukasza pod jakże wymownym tytułem Czytam się. Na serię składają się audiobooki, słuchowiska, a od drugiego sezonu także seriale audio.

podcast autorski Łukasza Migury

Autorski podcast Łukasza Migury

Jestem pomysłodawcą, scenarzystą i producentem podcastu, na który składają się słuchowiska, audiobooki i seriale audio mojego autorstwa.

Audiobooki nagrane na zlecenie klientów

Poniżej znajdziesz nasze portfolio. Dotychczas byliśmy zaangażowani w produkcję następujących audiobooków i słuchowisk dla zewnętrznych wydawnictw.

Nagrywanie i produkcja audiobooków

Napisałeś(aś) książkę lub opowiadanie i chcesz wydać ją w formie audiobooka? Szukasz wydawcy, który przygotuje dla Ciebie finalny plik? Jesteś wydawcą i szukasz studia, które nagra dla Ciebie materiał?

Posiadamy bazę lektorów, którzy tylko czekają na kolejne zlecenia. Kilkoro z nich współpracowało lub współpracuje m.in. z Audioteką, dlatego nie musisz obawiać się o jakość zamawianego utworu. Przed nawiązaniem współpracy przygotowujemy plik demonstracyjny na podstawie fragmentu Twojego tekstu.

Jeśli myślisz o wysłaniu do nas swojego scenariusza, opowiadania lub powieści, istnieją dwie drogi współpracy. W pierwszym modelu w pełni opłacasz  produkcję, a majątkowe prawa autorskie zostają z Tobą. W drugim modelu wysyłasz nam tekst, a my po zapoznaniu się z nim, decydujemy, czy chcemy go wydać. W zamian otrzymasz od nas procent od sprzedaży utworu. Pamiętaj jednak, że decydując się na drugie rozwiązanie, nie w każdym przypadku będziemy zainteresowani nagraniem audiobooka.

Jeśli zdecydujesz się w pełni opłacić produkcję audiobooka i zechcesz sprzedawać go samemu, bądź wysłać np. do Audioteki, by oni sprzedawali go u siebie, koszt takiej produkcji będzie zależny od:

  • wybranego głosu z naszej bazy,
  • długości przesłanego tekstu,
  • oczekiwanego terminu realizacji.

Koszt każdej produkcji ustalany jest indywidualnie po zapoznaniu się z danym opowiadaniem lub powieścią.