bestsellery empiku 2021

Bestsellery Empiku 2021 – nominacja dla jednej z naszych lektorek

Już 15 lutego odbędzie się gala Bestsellery Empiku 2021. Jak o wydarzeniu pisze sam organizator, gala ma na celu wyłonić i nagrodzić najbardziej emocjonujące i inspirujące, jednym słowem najpopularniejsze tytuły, które premierę miały w roku ubiegłym.

To Wy wskazujecie nominowanych i zwycięzców w tym całorocznym plebiscycie. Jak? Wybierając i kupując konkretne książki, muzykę i filmy. W 2021 roku oddaliście w sumie blisko 50 milionów głosów – to pokazuje, że kultura ma moc!

Empik

Tak się składa, że w tym roku jeden z nominowanych audiobooków (Zabójcza przyjaźń) był czytany przez Dianę Giurow, lektorkę, której głos znajduje się w naszej bazie. Jeśli szukacie głosu, który wzbogaci waszą historię, możecie wybrać ją spośród kilkunastu dostępnych lektorów.

Zachęcam także do oddawania głosów na audiobooka czytanego przez Dianę przy pomocy aplikacji, o której informuje organizator. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie tutaj: https://www.empik.com/bestselleryempiku

A jeśli interesuje Was produkcja podcastów, zapraszamy do naszego studia. Pracujemy zdalnie, dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze.